Prosta przyjazna obsługa, duże możliwości konfiguracji, szybkie przełączanie i obsługa wielu źródeł, tym powinien charakteryzować się dobry system dźwięku multiroom.
 
Oferuję konfigurację systemu multiroom w oparciu o amplituner umożliwiający podłączenie zestawu kina domowego w głównym pomieszczeniu, oraz wydzieleniu do 4 dodatkowych stref. Takie rozwiązanie jest nieporównywalnie tańsze niż budowa tradycyjnego zestawu. Regulacja głośności odbywa się tradycyjnie z jednostki centralnej, lub pilota zdalnego sterowania, oraz za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfon lub tablet
 
W przypadku konieczności zapewnienia dźwięku w większej ilości pomieszczeń, dostępne są nowoczesne rozwiązania w oparciu o kilka gotowych systemów.
Jednym z czołowych i najpopularniejszych, jest opracowany przez inżynierów z Japonii system dźwięku Yamaha MusicCast. System oferuje połączenie sprzętu audio w niezwykle funkcjonalny i rozbudowany sposób:
http://musiccast.pl/
 
Jako alternatywę polecam system o nazwie Sonos. Doskonała funkcjonalność połączona z prostotą użytkowania, pozwala cieszyć się muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Dedykowana aplikacja zapewnia łatwa nawigację oraz bezproblemową obsługę wszystkich komponentów systemu.
http://muzykabezkabli.pl/
 
 
Aby poznać możliwości ale też ograniczenia każdego z rozwiązań, zapraszam do kontaktu.

 
 

Strona używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ